Pomoc
 
Newsletter

Przyjaciele

Jakość, wybór, wolność

Serwis WolneEbooki.pl powstał, aby zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających czytelników. Zapewniamy jakość oferty, równocześnie stale pracując nad jej powiększeniem. U nas możesz mieć pewność, że w atrakcyjnej cenie uzyskasz dostęp do najlepszych książek niezależnych autorów, w 3 formatach. 

Czytanie bez zabezpieczeń - to proste

Znajdź to czego szukasz. W Wolnych Ebookach możesz łatwo znaleźć interesującą Cię książkę. Przeglądaj książki po kategoriach, filtruj i sortuj wyniki wyszukiwania.

Korzystaj z serwisu bez rejestracji. Bez zbędnych formalności dajemy Ci dostęp do obszernego fragmentu każdej książki w serwisie w formacie ePub i mobi.

Kupuj bez rejestracji. U nas kupowanie jest naprawdę proste. Wystarczy, że w koszyku podasz swój adres e-mail, na który mamy wysłać książki.

Zacznij czytać kilka minut po zakupie. Nasze książki nie posiadają uciążliwych zabezpieczeń antypirackich. Wybierz swój ulubiony format (PDF, ePub, mobi), skopiuj książkę na czytnik i ciesz się lekturą.

Zadaj pytanie. Serwis powstał z myslą o wygodzie użytkowania i przejrzystości. W razie wątpliwości służymy pomocą. Skontaktuj się z nami korzystając z menu pomocy znajdującego się po prawej stronie lub napisz na bok@WolneEbooki.pl. Odpowiemy na każde pytanie w ciągu 24 godzin.

Dołącz do społeczności i poznaj korzyści. Gdy już nacieszysz się swoim pierwszym e-bookiem możesz się zarejestrować w 30 sekund lub zalogować się korzystając z konta Facebook lub Google. Jedyne czego wymagamy to adres e-mail. Nie potrzebujemy Twoich danych osobowych, aby świadczyć Ci usługi najwyższej jakości. Po zalogowaniu uzyskasz dostęp do szeregu korzyści.

Wszystkie książki w jednym miejscu. Na swoim koncie masz dostęp do wszystkich zakupionych książek oraz do listy darmowych fragmentów, które pobrałeś.

Wyślij książki na Kindle. Jeśli posiadasz Kindle możesz wysłać zakupione książki lub darmowe fragmenty bezpośrednio na czytnik. Możesz również otrzymywać książkę na czytnik bezpośrednio po zakupie.

Kupuj błyskawicznie. Dzięki skarbonce możesz dokonywać błyskawicznych zakupów.

Pomóż rozwijać serwis. Rynek e-booków w Polsce może rozwijać się tylko dzięki wzajemnej współpracy księgarni i czytelników. Jeśli czegoś Ci brakuje w serwisie, podziel się swoją opinią na opinie@WolneEbooki.pl. 

 
 
Serwis korzysta z plików cookies. Przeczytaj więcej...
Copyright © 2011 WolneEbooki.pl ◦ Wszystkie prawa zastrzeżone